| anonim_4396 a întrebat:

Cand incerc sa vad anumite lucruri pe net, imi apare : This plugin is vulnerable and should be updated.Check for updates...Click here to activate the Adobe Acrobat plugin.
Am dat acolo, insa cand se incarca si ajunge pe la 97-98 % apare eroare si Finish.
Ce sa fac sa nu mai apara asa?

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Este posibil sa ai un virus de flash si daca este asa nu este bine.
In primul rand intra pe Adobe.com ca site si preia de acolo pugin-ul.
De asemenea iti sugerez sa intri de pe browserele care le ai, banuiesc ca nu ai numai IE si sa iei pentru fiecare versiunea lui.
Cu instalarea in control panel poate merge dar sa nu te lase fara el, iei kit-ul de instalare de pe Adobe si trebuie sa meargawinking
Succes.

1 răspuns:
| WholeWorld a răspuns:

Sa dezinstalezi din control panel si apoi sa instalezi manual ultima versiune specifica pentru sistemul tau de operare.