| NuConteazab a întrebat:

Heii! :*Ce inseamna daca fostul'imi da like la poza?

8 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Ca-i place poza, poate.
Daca iti da un like la poza, nu inseamna ca vrea sa fie impreuna cu tine, nu inseamna ca ii pare rau, sau ceva de genul, poate a dat din greseala, in timp ce dadea click prin alte parti.
Asa ca inceteaza, si tu si toate de pe TPU care cred ca daca ati primit un like la o poza pe facebook, gata, sunteti placute de cineva, sau cineva va iubeste, sau printr-un like spune ca-i pare rau.
Dupa veniti aici si va smiorcaiti ca sunteti parasite, folosite, inselate, cand tot ce faceti este sa va uitati la orice panarama care va cucereste prin facebook.
Vai de capul vostru.

| OnuOnulică a răspuns:

Ca inca te mai iubeste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca iti apreciaza poza, ce pusca mea poate sa insemne?
Crezi ca doreste o reimpacare magica la lumina lunii doar pentru ca a apasat un butun de rahat pe un site de rahat. Lasati voi semnele astea si ghicitul in cafea si vorbiti deschis, nu ce inseamna nu stiu ce gest.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

thumbs up

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Inseamna ca are acces la net.

| Andraaaaaa14 a răspuns:

Ca-i place fotografia ta.

| LoveIsForEverYoung a răspuns:

Ca ii place poza (nimic mai mult) sau, sau ca inca te mai place (poate)! Mult noroc! Funda?