| Roxii33 a întrebat:

Heii.
Cum imi dau seama ca un baiat ma place?
Adica, imi place de un baiat care e in clasa cu mine, si am 2 prietene care la randul lor, il plac pe el. Cu ele se comporta la fel, dar pe mine ma evita de multe ori, si pe ele nu prea. Ce inseamna asta? Ma place pe mine, sau pe una din ele? Ce sa fac?

Funda! happy

1 răspuns:
| xMayre a răspuns:

Nu neaparat place pe una din voi, probabil e doar parerea ta ca esti evitata. Daca iti place de el incearca sa te apropii de el, sa-i devi amica.E foarte important acest aspect pentru o viitoare relatie, deoarece inainte de iubiti trebuie sa fiti amici.