| Zamfir54 a întrebat:

O fata frumoasa foc si mai mica decat mine m-a invitat sa fac revelionul cu ea si cu cateva prietene. happy. Mama a aflat de la maicasa ca ma place si asta m-a facut sa ma simt foarte bine. Insa la petrecere m-a evitat foarte mult si se comporta ciudat. Tot batea apropoul ca e singura si tot felul de chestii din astea iar eu ma dadeam la ea si ea ma cam respingea(adica nu ma baga in seama sau evita raspunsul). Stiu sigur ca ma place dar nu stiu de ce se comporta asa. Ce ar trebui sa fac?
O plac foarte mult!

Răspuns Câştigător
| sw33tgirl a răspuns:

Asa sunt fetele. Intreab-o direct si fara ezitari daca vrea sa-ti fie iubita. Asa ne place noua fetelor sa ne lasam greu, nu stim ce vrem cu adevarat si ne place sa-i facem pe baieti sa inebuneasca. Joacai jocul, totusi la un moment dat du-te la ea si intreab-o direct daca te placa. iti promit ca nu vei regreta!

| Zamfir54 explică (pentru sw33tgirl):

Multumesc mult! Chiar imi place de Vera (asa o cheama), si datorita tie am avut curajul. Multumesc inca odata! big grin

1 răspuns: