| Bass_8080 a întrebat:

Heiibig grin. Am si eu o problema. Mi'am reinstalat windows'ul si acum nu mai am sunet la pc. ce trebuie sa instalez pentru a face sunetul sa imi mearga? dati'mi un site, sfat cevaa cevaa

1 răspuns:
| dutzu130 a răspuns:

Pai 1 verifica daca placa de sunet ti instalata. asta poti verifica daca te uiti jos in bara de destop daca ai programele alea de sunet. daca nu poti pur si simplu sa iei cd cu driverele de la pc si il instalezi pe cel cu placa de sunet