| ladypink1 a întrebat:

Heii >:d<

Daca schimb scrisul la yahoo cum pot sa il slavez sa ramana asa de fiecare data cand vorbesc cu cineva?

Mersi si dau funda de la cine inteleg happy

:*

Răspuns Câştigător
| Ilinca a răspuns:

Sus in ferestra de messenger ai meniul "Messenger". Dai click si alegi optiunea "Preferences" (sau Ctr+Shift+P). Iti va aparea o fereastra "Yahoo Messenger Preferences". Selectezi din stanga "Appearance" iar in dreapta ai "Change Fonts & Colors". Aici selectezi ce font, marime si culoare vrei sa aiba scrisul. Dai ok, si apoi ok inca o data.

6 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Trebuie sa te duci sus la Messenger > Preferences > Appearance > Change Fonts and Colors > (Iti alege preferintele) > Ok > Apply > Ok
Sper ca te-am ajutat!

| Ciprian a răspuns:

Dai click pe format->other colour->alegi culoarea si stiulul->save as->ok

| aalwayss a răspuns:

Hi!
Deci La yahoo scrie sus in stanga MESSENGER. De acolo dai la preferences si dupa ce dai click acolo sunt niste categorii in partea stanga si de acolo dai la a doua : APPEARANCE. Acolo vezi ca scrie Change fonts & colors. dai click acolo si iti alegi ce culoare vrei, ce marime vrei si ce fel de scris vrei. happy
Funditzsa?

| dyaaaa a răspuns:

Buna!,in primul rand apesi pe messenger... apoi preferences... apesi pe apperance apoi in stanga iti apare un chenar unde scrie change fonds & colors, apesi acolo iti alegi scrisul si culoarea ce vrei tu si spoi apesi pe ok, apply si iar ok

sper ca te-am ajutat!

| dyaaaa a răspuns:

Buna!,intri pe id apoi apesi pe messenger,apoi preferences... apesi pe apperance apoi in stanga iti apare un chenar unde scrie change fonds & colors, apesi acolo iti alegi scrisul si culoarea ce vrei tu si spoi apesi pe ok, apply si iar ok

sper ca te-am ajutat!

| Skip3 a răspuns:

Da normal ca merge...intri in MESSENGER>PREFERENCES>APPARENCE>Change fonts and colors, selectezi fontu, marimea si stilul fontului, dai apply, ok si incepi sa vorbestiwinking