| DenisH a întrebat:

Acuma de craciun am extras fiecare coleg cate un biletel si sa ne facem cadouri big grin, eu am extras un coleg tip mai fetita adica el habarnare sa se bata, se joaca doar cu fetele, pe scurt Mircea Solcanu thinking, si vreau sa imi spuneti ce tip de cadou sa ii iau thinking fara chesti "papusa barbi, casa de papusi" etc... sunt in clasa 8-a. Dau funda pentru cel mai bun raspuns :*!

Răspuns Câştigător
| Lorenushh a răspuns:

Poi si noi am facut la fel.dar nu am fost in situatsia tahhee hee insa poti sa ii iei un fular.sau o sepkulitsa de craciu, parfum.eu de exemplu kolegului meu ia`m luat un parfumm si il adoraabig hug i-a placut mult [sunt clasa a 7-a] sper ca te-am ajutat>big grin

1 răspuns:
| olivia12 a răspuns:

Pai mai DenisH eu iti propun sa-i iei o cana etc ceva de genu (gandeste-te ce le place la toata lumea si baietilor si fetelor dupa mine iai o cana pe care sa scrie "esti baiatul cu propriul stil"