| adryyy a întrebat:

Daca porti sutien in fiecare zi ti se lasa sanii si se opresc din crescut?

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu, din contra.Atata timp cat sanii sunt sustinuti, ei nu se lasa! Si de crescut ...cresc cat le spune ereditatea!

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu se intampla asta. Sanii cresc cat au ei de crescut, iar de lasat se lasa numai daca nu faci destul exercitiu pentru muschii pectorali.

| patty32 a răspuns:

NU, e unul din cel mai prostesc mit laughing

| 009 a răspuns:

Nu ei nu se lasa si de crescu cresc si daca porti sutien si daca nu

| IloveCats a răspuns:

Nu

| o_fata_dulce:* a răspuns:

Nu se lasa. iar de crescut logic ca cresc in continuare

| DaianaDC a răspuns:

Daca porti sutien am auzit ca se lasa dar in multi anibig grinbig grinde crescut cresc pana cand vor ei sh cat vor eibig grinbig grinbig grin

| BlackButterfly_5528 a răspuns:

Da, ti se lasa sanii si daca porti sutien cand iti creste sanul, risti sa iti apara vergeturistraight face

| alexandra_7374 a răspuns:

Si eu port zilnic sutien de cand au inceput sa imi creasca sani si pot sa spun ca sunt destul de mari deci nu iti face problema la faza ca se opresc din crestere e o prostie, o aberatie...insa cat despre lasat nu stiu ce sa zic nu prea cred eu nu ii am lasati...