| rebiik a întrebat:

Heii..de 1 lună și ceva, am o relație cu un băiat de 18 ani (nu pare nici fizic, nici moral de 18 pare de 14-15) și acum trebuie să-i spun tatălui meu despre relație, însă nu știu cum. Părinții mei sunt despărțiți și eu am rămas cu tatăl meu. Să zicem ca tata nu prea mă lasă să am un iubit. Dar totuși ajutați-mă și dați-mi și mie idei cum i-aș putea zice. Dau funda. Mulțumesc mult tuturor.

2 răspunsuri:
| marinageorgiana14 a răspuns:

Ai spus ca ai 10 ani. pnm de ce ai iesi cu unu de 18? looool

| UnDeRcoVeR_6469 a răspuns:

Daca este moral de 14-15 ani, el fiind de 18, e un lucru bun? Nu prea cred.