| alecsa15 a întrebat:

Heii, dragilor! :*. Ma ajutati si pe mine cu ceva? Deci mai este putin si este ziua mea si a surorii mele [suntem gemene] si m-am gandit sa-i fac cadou un tricou si nu stiu ce sa scriu pe el gen "Cea mai buna sora ". Ma ajutati imi dati ceva idei puppy dog eyes. Multumesc, dau fundita >big grin

1 răspuns:
| Dedesmille a răspuns:

CU siguranta o cunosti foarte bine, asa ca ai putea sa scrii pe tricou ceva semnificativ, eu stiu, un mesaj gen: Daca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu nu inseamna ca nu te iubeste cu toata fiinta lui! Te iubesc sisule!love struck