| Reb_Reby_1997 a întrebat:

Heii TPU,va urma ziua surorii mele,si m-am gandit la ceva mai sentimental putin,un videoclip,sa ma filmez spunand-ui ceva, dar si in acelasi timp sa scriu mesaje pe foi de A4..doar ca nu prea stiu ce sa scriu pe foi..imi puteti da va rog niste idei. Funa. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| RobertFHC a răspuns:

"Mereu o sa fii in inima mea." mi se pare cel mai dragut mesaj care-l poti da surorii tale happy
Nu e asa banal ca un simplu "te iubesc/la multi ani" sau altele. spune-i ceva ce nu i s-a mai spus pana acum, cum ar fi asta.

1 răspuns:
| anemona3000 a răspuns:

Poti scrie :la multi ani; esti cea mai buna sora din lume; te iubesc ca pe mine insami. scrie-i ceva din inima ce simti tu pentru ea