| EmilyEmma13 a întrebat:

Heii este un baiat ca imi place mult si lui de mine si mai era putin si devenea iubitul meu dar nu stiu ce s-a intamplat si nu mai vb cu mine ok asta a trecut am vb din nou si intr-o zi verisoara mea a veni pe la mine si i-am da id de mess a baiatului de care imi placea mie si el a intrebat-o daca vrea sa stea cu el ea a zis ca nu ca nu-i place de loc de el dar de atunci nu ma mai inteleg bine cu nici unul si verisoara mea care era si cea mai buna prietena nu mai vb cu mine la fel credeti ca ea se gadeste sa stea cu el? si ea sti destul de bine ca mie imi place de el

Si el nu a mai vorbit cu mine de loc de cand a intrebat-o pe ea

Ce sa cred din astea?

2 răspunsuri:
| digitall a răspuns:

Mai depinde si cum arati tu dq...

| marianyonutz93 a răspuns:

Am un sfat rau pentru tine. Eu cred ca baiatului respectiv ii place de verisoara ta dar daca iti place de el nu o lasa pe ea castigatoare vorbeste cu el