| ZambetPierdut a întrebat:

Heii^ Am o prietena care si-a dat pierce in buza acum 3 luni, si acum nu ar mai vrea sa-l poarte. Cam in cat timp s-ar astupa gaura? de lasat urama lasa, dar se va vedea urat?

Rog sa-mi raspunda in special cei care au, sau au avut vreun pierce!

2 răspunsuri:
| AloAlo99 a răspuns:

Pai depinde cum si-a facut gaura(o colega mai nebuna si-a facut cu acu nesterilizat gaura, si are niste umflaturi si nebuna si-a mai facut inca 4 gauri in ureche pe langa cea pe care o avea), daca si-a facut ca colega mea nu o sa treaca decat in vreo 2-3 ani, daca s-a dus la profesionist vreo 10 luni-1 an.O spun din propia experienta, mi-am facut gaura la profesionist.

| tictac_7313 a răspuns:

Aveam o prietena care si acum are gaura dupa 1 an si ceva.