| Aleeeeeeee a întrebat:

Heii happy.

In vara, august [ mai exact ] am trimis un mesaj la 7*9 cu FAN STEAUA. Am primit 20 de mesaje gratuite in retea dar eram in perioada de gratie si nu le-am putut folosi xD. Bine, vreo 2 saptamani imi tot trimiteau mesaje ca, Steaua a dat golhee hee si de genu`. Apoi dupa vreo cateva saptamana nu mi-au mai trimis mesaje. Acum de o saptamana ma bombardeaza din nou cu mesajehee hee,, Steaua - Liverpool, gol Steaua repriza a 2 a min 84hee hee ". Nu ii mai suport, deja mi-au luat aproape un euro xD.

Am incercat sa le trimit mesaj ca nu mai vreau sa fiu fan Steaua, ceva de genu. Dar ei imi trimit msj inapoi spunanad ca echipa [ si citeaza ce le-am scris ] nu exista.

Ce sa fac sa nu imi mai trimita mesaje, ca tot creditu` mi-l ia crying.

Funda love struck

Răspuns Câştigător
| notsurewhoiam a răspuns:

Pai cred ca ai fost inselata...se mai intampla s-au solosit ca sa iti tot ia din credit eu zis sa te duci la Orange sau Vodafone sau unde ai u reteaua si sa le explici poate sa fie chiar o frauda nu stiu succes