| ALEXANDRA1356 a întrebat:

Heii, ma ajutati si pe mine cu ceva, va rog? ^_^
De un an, am un hobby : scriu poezii. Momentan am in jur de 160. Credeti ca daca as suna la o editura sa imi tipareasca o carte, s-ar putea? ( pentru ca vreau doar una singura, doar pentru mine, sa o am la mine in biblioteca, nu mai multe, pentru a le da inspre vanzare ).
Ce ar trebui sa fac daca se poate. si cam cat ar costa?
Multumesc.

1 răspuns:
| atoatestiitoarea a răspuns:

Buna, incepe prin a le publica pe internet blog sau facebook sau pagina peronala (iti pot da spatiu gratuit) si având aprecieri e mai usor de realizat. Ar mai fi o solutie, dar trebuie sa vad marimea poeziilor si te indrum. Trimite-mi câteva la adresa spaima _ zmeilor at yahoo punct com si-ti comunic daca solutia mea e buna în cazul tau