| andreead31 a întrebat:

Heii,ma doare foarte foarte rau burta (de la menstruatie) si sunt in a3-a zi deja, mentionez ca iau cate o pastila, imi trece timp de 1-2 ore apoi imi revin acele dureru groaznicestraight face nu pot sa ma ridic nici din pat macar..nu stiu de ce este asa pentru ca de obicei ma durea burta in prima si a doua zi dar nu rau si trecea repede..de ce credeti ca ma doare asa rau? ce as putea sa fac in afara de baie calda, sticla cu apa cal burta etc.

1 răspuns:
| kitilina a răspuns:

Nu ai ce sa faci. Trebuie doar sa stai intinsa in pat cu orice fierbinte pe burta.