| StefyDeDe a întrebat:

Heii! Ma poate ajuta cineva urgent cu o problema? Am incercat sa imi schimb parola de facebook si nu am primit codul abia dupa jumate de ora da pentru ca am trimis prea multe zice ca nu merge sa reincerc ca am trimis prea multe si sa revin mai tarziu.Ma puteti ajuta? Va implor! URGENT! Nu vreau sa imi pierd contul...

1 răspuns:
| SkyNets a răspuns:

Se mai intampla ca emailurile de activare sa intarzie poate chiar cateva ore maxim! si nu ai cum sa piezi contul cel mai simplu dai parola uitata!