| Ramoneluuu a întrebat:

Heii!:*
Maine ma duc cu o prietena in parc sa ne intalnim cu niste baieti. Ea ii cunoaste, eu nu. Nu stiu ce sa port. Ea vrea sa ne imbracam in fuste si tocuri, dar nu vreau :-s. Mi se pare putin thinking ciudat. Am uitat sa mentionez ca amandoua avem 14 ani. Deci ce parere aveti? big grin Ar trebui sa ma imbrac cum vrea ea sau sa port altceva? Si ce ar fi potrivit? puppy dog eyes
Multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
In primul rand, sunt de acord cu LOREN, dar si cu Anaa, amandoi au dreptate si ar trebui sa le iei in considerare sfaturile. Nu trebuie sa porti ceva care te incomodeaza, numai de dragul prietenei tale. Poti arata bine si in altceva. Ce-ai zice de o pereche de jeansi? Sau o pereche de pantaloni scurti? Cred ca te-ar face sa te simti mai comod, si mai in lagul tau, nu crezi?hee hee
Succes si distractie placuta maine!

3 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

Eu mi-as lua o rochie colorata,deasupra genunchiului, un cardigan(nu stiu cum e vremea la tine, dar la mine e schimbat-oare) si niste balerini.

| Anaa_6343 a răspuns:

Ar trebui sa porti ceva cu care te simntii tu bine, fi originala happy. baietilor le plac asta:d! Bafta si nu maii bine, sper ca te'am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las-o pe prietena ta sa poarte ce vrea ea, tu incearca sa te imbraci comod intr-un mod care sa-ti reflecte personalitatea nu asa cum vrea alta cineva.