| AndreeaTomlinson a întrebat:

Heii, pe data de 30.07. 2013 organizez o petrecere surpriza pentru prietena mea! Ea v'a dormii la mine. Imi dati si mie niste ideii de ce sa fac cum sa fac si putine sfaturi cu mancarea si jocurile?! :* Funda la cea mai buna.

3 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Mai bine comanzi pizza si mai faci niste chestii care sa mananca precum gustarile Uite aici niste idei http://www.surprizewow.com/petrecere/o-aniversare-originala/
Despre jocuri puteti face orice, sa dansati, karaoke, sa jucati remi sau carti, sa fa uitati la un film, sa jucati fazan sau adevar sau provocare.
Distractie placuta!

| Alexandra58 a răspuns:

Poti sa faci floricele sa comanzi pizza si ar merge si niste placinta. Despre jocuri ar fi bine sa faceti niste karaoke, remi si chestii din astea!