| andreeaddx a întrebat:

Heii, am o prietena foarte nebuna ca si mine.
Ziua ei se apropie in'curand. 30.07. 2013
Vreau sa ii organizez o petrecere surpriza, la care v-a dormi la mine. Mai pe seara avem petrecere in pijamale, Vreau sa fac ce'a mai faina seara. " Ziua de nasetere perfecta "
Imi trebuie niste sfaturi la mancare, jocuri si desingul camerei in care vom sta!"_" Ideii va rog, dau funda.:*

Răspuns Câştigător
| alialinu75 a răspuns:

Desingul camerei poate sa fie comus dintr-o canapea, o masa, un fotolie, multe balone, perini de toate culorile, poze cu voi doua
Mancarea nu trebuie sa fie sofisticata ceva simplu si gata.
jocuri:-stati pana tarziu seara si va uitati la filme de groaza
-pictativa una pe alta sau pictati vecini
-batetiva cu apa
-facetiva poze cat mai haioase
-sunati prieteni cu numar privat
Faceti tot ce va trece prin cap .
Poate daca ai chema cativa prieteni totul o sa fie si mai amuzant

| andreeaddx explică (pentru alialinu75):

Mersiii de sfat :*

| alialinu75 a răspuns (pentru alialinu75):

Mesrsi pentru fundita

4 răspunsuri:
| lory5598 a răspuns:

Pai ca jocuri puteti juca carti, sa va bateti cu pernele, sa sunati cu nr ascuns etc...

| May2000 a răspuns:

Ati putea manca sarmale sau tocanita de ciuperci si tot ce va doriti, desert:savarina, amandina, tort de ciocolata (sau ce prefera ea )! Va puteti juca orice de exemplu sa faceti farse la telefon sa va uitati noaptea la stele si sa va puneti dorinte! Cat despre disign ar trebui sa fie culoarea ei preferata!