| andreeaddx a întrebat:

Heii, am o prietena foarte nebuna ca si mine.

Ziua ei se apropie in'curand. 30.07. 2013

Vreau sa ii organizez o petrecere surpriza, la care v-a dormi la mine. Mai pe seara avem petrecere in pijamale, Vreau sa fac ce'a mai faina seara. " Ziua de nasetere perfecta "

Imi trebuie niste sfaturi la mancare, jocuri si desingul camerei in care vom sta!"_" Ideii va rog, dau funda.:*

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aranjează petrecerea pe placul ei, nu ai nevoie de alte sfaturi.
Distracție plăcutăwinking

| andru10best a răspuns:

Mai bine comanzi pizza si mai faci niste chestii care sa mananca precum gustarile Uite aici niste idei http://www.surprizewow.com/petrecere/o-aniversare-originala/
Despre jocuri puteti face orice, sa dansati, karaoke, sa jucati remi sau carti, sa fa uitati la un film, sa jucati fazan sau adevar sau provocare.

| agent001subacoperire a răspuns:

Fa-i petrecerea in stilul Ce-i place ei sa faca sa se joace sa manace si tot asa
Numai bine Si distractie placuta! Si Cati ani face |?

| boyswaahromanian4544 a răspuns:

Iti voi da un sfat aranjeaza frumos camera ta pentru petrecere in pijamale sucuri: coca cola daca nu i place nu lua sprite, fanta, nestea si petrecerea surpriza
fa un tort cu ajutorul unui adult in forma inima orce de capsuni chocolata ce aroma preferata are sper ca te am ajutat foarte mult. Funda?