| Siniakova22 a întrebat:

Heii.....pentru cei care stau in Orsova sau Severin...As vrea sa ma mut acolo si sa imi iau un caine si sa stau la bloc, pentru asta imi trebuie aprobarea vecinilor? Cum fac?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Asta nu trebuie generalizat, stiu destui oameni cu animale de companie si nu le-a trebuit niciun fel de aprobare, pur si simplu iti iei. MAxim cu cel de la care inchiriezi poti sa ai probleme sa nu accepte animale, vecinii in principiu daca nu face galagie n-au ce problema sa aiba.

| Andrei899 a răspuns:

Nu