| TeIubesccc a întrebat:

Stiti cumva ce parere are Maria Herdelea de Ion in romanul cu acelasi nume de Liviu Rebreanu? :-s

3 răspunsuri:
| Vampii a răspuns:

Scuze dar nici eu nu am gasit un raspuns. avand in vedere ca ai postat intrebarea de ceva timp ma gandesc ca poate ai aflat pana acum. daca stii cumva imi poti lasa un mesaj cu raspunsul te rog?

| TeIubesccc explică (pentru Vampii):

Nu are o parere buna despre Ion pentru ca il considera agresiv. Din cauza lui, sotul ei a pierdut casa si si-a pierdut si slujba.

| Vampii a răspuns (pentru TeIubesccc):

Multumesc!