| BitzaTha a întrebat:

stiti cumva cum sa-i demonstrez unui baiat ca nu-l plac? Indiferenta nu este o solutie. ma baga in seama si apoi nu mai scap de el straight face

3 răspunsuri:
| Adi2ro a răspuns:

Orice fel de atentie, fie si negativa, este atentie iar unii cu asta se "hranesc". Spui ca indiferenta nu e o solutie, dar crede-ma ca e. Doar sa nu fie o indiferenta specifica, ca si cum faci in ciuda, ci una ca si cum nu iti pasa. Iti vezi de viata ta, intrii intr-o relatie etc... cu cat faci lucruri care nu au legatura cu el, cu atat va renunta la aceasta infatuatie.

Succes!

| DaianMarian a răspuns:

Gaseste-i alta

| TipaS a răspuns:

Spune-i direct că nu-l placi. Că nu simți nimic pentru el. Dacă îl mai lași să se țină duupă tine o să sufere.

Baftă!