| Ramona_6895 a întrebat:

Heii! Stiti cumva daca ma pot muta de la un liceu la alt liceu cand incepe anul scolar sau trebuie sa astept sa se termine primul semestru ca sa ma pot muta? P. S. Sunt clasa a 9a

Răspuns Câştigător
| KiDdUtZa a răspuns:

Sall! pai da te poti muta dar trebuie sa astepti sa termini a 9 a si dupa aceea depinde la ce profil esti. Daca liceul la care vrei sa te muti are alt profil trebuie sa dai diferente adica examen dar si daca ai acelasi profil trebuie sa dai niste examene din pacate, si eu sunt tot a 9 happyu la ce liceu esti?big grin

1 răspuns:
| neccc a răspuns:

Poti doar acolo unde mai sunt locurihee hee. din sem 2 e mult mai greu!tongue