| PisicutaUnicorn91 a întrebat:

Heii TPU!
Am 10 ani si sunt foarte dezvoltată...mama mea își cam bate joc de mine rolling on the floor)))))))...mi-e așa Rușine ..alte colege din clasa nu sunt deloc dezvoltate.mi-e jena in fata baietilor;((
De ceeeeee?
De ce eu tre sa fiu asa dezvoltată crying(?

Răspuns Câştigător
| NoNameqed a răspuns:

Dar,nu trebuie sa-ti fie rusine, pun pariu ca mamica ta nu-s bate joc de tine, se bucura ca fetita ei a crescut si e domnisoara asa face si mama, noi fetele ne dezvoltam fiecare diferit altele la 10, 11, 12, 13, 14 acum depinde de corpul fiecarei fete, cum am spus sa nu-ti fie rusine de acest lucru, spune-i mamei tale (in caz ca nu porti sutien si nu ai ) sa-ti cumpere, daca esti asa dezvoltata, incearca sa vorbesti mai mult cu mama ta, ea sigur o sa te ajute mai mult ca oricine de pe TPU, bafta :3

3 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Gândeşte-te că pe de altă parte tu o să fi prima dintre colegele tale care o să aibă gagiu.

| Eme_Ema_1983 a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie rusine cu corpul tau din contra trebuie sa te mandresti incearca sa porti bustiera sau in cazuri extreme sutien Ai grija te corpul tau si nu il neglija esti frumoasa asa cum esti fi tu insati si nu ii baga in seama pe nesimtiti ia care fac glume pe seama ta

| PisicutaUnicorn91 explică:

Port deja bustiera...