| Rebbbeca a întrebat:

Heii TPU! Am imprumutat o carte de la biblioteca si din neatentie am luat una cu o pagina rupta.Am lipit-o cu scoci doar ca am mai scurtat-o cu 1-2 cm.Are ceva? Mi s-ar intampla ceva?

Răspuns Câştigător
| Angelofdemon a răspuns:

Bună.
Dacă ce-i de la bibliotecă nu observă. E totul în regulă. Însă dacă pagină va fi văzută, mai mult că sigur trebuie să plătești toată cartea. Am întâlnit cazuri.

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu are nimic, stai linistita. Cu atat mai mult ca ai lipit pagina, nu ai rupt-o sau altceva de felul asta. De obicei, cand inapoiezi cartile, nu se uita prin ele, insa depinde foarte mult de biblioteca.

| Elvina a răspuns:

N-are nimic. Nu sta bibliotecara sa se uite. Stai linistita. Bafta!