| YouAreWhatYouRead a întrebat:

Heii, TPU! Am nevoie de ajutor la un cadou. Este majoratul unei prietene, iar eu am 15 ani. Sunt și părinții mei invitați (pentru că e o prietenă de familie, bla bla.) și ne gândeam ca eu să îi iau un cadou și ei altul. E foarte copilăroasă, deci vreau niște idei de cadouri simpatice (dar nici chiar ursuleți de pluș sau ceva de genul ăsta). Dau fundă celui mai original răspuns.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Lasa parintii sa hotarasca, ei stiu ceea ce au de facut.

| YouAreWhatYouRead explică (pentru neutrino):

De fapt, nici ei nu prea știu ce să îi ia, drept urmare, m-au lăsat pe mine să aleg, din moment ce suntem mai apropiate de vârstă.

| neutrino a răspuns (pentru YouAreWhatYouRead):

Sa ia din partea lor un lantisor, iar din partea ta o pereche de cercei, din aur.

| ConstantinEdi a răspuns:

Sau cu diamnat :-)