| Andrussa a întrebat:

Heii TPU :* Am o intrebare, adica o problema sad Acum cateva ore m-am despartit de prietenul meu! De ce? Pentru ca a gresit mult! Sa va spun! Acum cateva saptamani el mi-a zis "pa" din simplul motiv ca a auzit ceva despre mine ce nu i-a convenit. oricum nu era adevarat si si-a dat si el seama de lucrul asta :* Acum cateva zile m-a sunat si si-a cerut iertare si mi-a cerit sa ne impacam, am aceeptat. dar el a devenit prea stresant, ma suna intruna din 5 in 5 minute ma sufoca ..asa ca i-am zis ca vreau sa luam o pauza ..Cand a auzit vocea lui a devenit mai subtire ca si cum ar fi inceput sa planga sad Chiar imi pare rau pentru el! Dar eu nu-l pot ierta! As vrea un sfat ceva, ce sa inteleg din reactia lui? Cel mai bun raspuns FUNDITA :X Multumesc!

1 răspuns:
| anamimanonim a răspuns:

Ce sa intelegi din reactia lui? E un baiat naiv, dar te iubeste... In orice caz, daca vrei sa te desparti de el, fa-o mai repede, nu-l fa sa sufere mai mult decat trebuie...