| InGeRaSsDeCaTyFeAa a întrebat:

Heii TPU! Am si eu o intrebare. Deci...am multe povesti pe wattpad. As vrea sa scriu si o drama. M.am gandit deja la poveste si este gata de postare dar mai am nevoie de un titlu. Spune.ti doar ce va trece prin cap si credeti ca s.ar portivi la eu drama. Daca se pote ceva legat de trecut. Mersi anticipat! FundiTaaaa! happy

12 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Smântână fierbinte.

| InGeRaSsDeCaTyFeAa explică (pentru Woodenpints91):

laughing) foarte tare. mersi ork happy

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cred ca ar trebui macar un rezumat...

| bogdan72 a răspuns:

Sincer gasesc destul de usor titluri (imi e mai greu sa-mi transpun ideile in scris). Te-as putea ajuta, dar imi trebuie macar o idee principala, un rezumat ceva, un loc cu importanta pentru opera (cu valoare de topos), un moment semnificativ, o idee filosofica din spatele textului, ceva... Daca vrei putem vorbi pe privat sau pe mess. Nu cred ca pot sa scot la intamplare un titlu care sa fie si frumos, autentic, etc. si potrivit.

| InGeRaSsDeCaTyFeAa explică (pentru bogdan72):

Ok mersi pai daca vrei putem vb happy

| bogdan72 a răspuns (pentru InGeRaSsDeCaTyFeAa):

Vad ca n-ai destule puncte sa-mi trimiti pe privat. Poti sa scrii aici daca nu te deranjeaza ca vede toata lumea sau iti dau id-ul pe mess...

| InGeRaSsDeCaTyFeAa explică (pentru bogdan72):

Nu stai linistit ca s-a rezolvat am gasit titlu si am postat povestea dar mersi oricum :* happy

| bogdan72 a răspuns (pentru InGeRaSsDeCaTyFeAa):

Ma bucur. Daca tot ai postat-o poti sa-mi dai un link? Sunt destul de curios ce ai scris happy...

| InGeRaSsDeCaTyFeAa explică (pentru bogdan72):

Http://www.wattpad.com/7893160-little-tears-big-feelings
Uite link.ul. Sincer nu stiu daca a iesit chiar foarte bine. si cred ca no so mai continui ca nu prea merge.Dar ork sper sa.ti placa :* :)

| bogdan72 a răspuns (pentru InGeRaSsDeCaTyFeAa):

Imi place. Eu zic sa continui. Chiar daca la sfarsit nu vei fi multumita, tot avansand in naratiune si in crearea universului operei vei dobandi experienta pentru scrierile viitoare, experienta pe care nu o prea poti dobandi pe alte cai.
Ca o paranteza mi-a placut mult partea cu: "...cauti alte brate deschise? Poate nu, dar ele sigur te cauta". Eu, cu filosofiile mele, nu m-as fi gandit niciodata la fraza asta.
Succes, orice ai face!

| InGeRaSsDeCaTyFeAa explică (pentru bogdan72):

Mersi mult de comm si incurajare! Este foarte dragut si ma bucur mult ca ti.a placut. happy :*

| Pikaciuuu a răspuns:

Si eu incep una thinking Doar ca eu nu stiu sa pun poza waiting adica nu ca nu stiu laughing nu pot waiting si am incercat cu vreo 10 poze si tot nu pot straight face Ma poti ajuta? :*