| Lavii_1602 a întrebat:

Heii TPU! Am si eu o mare mare mare problema:sunt cu un baiat de vreo patru saptamani. La inceput credeam ca`l iubesc la maxim dar acum nu mai cred acelasi lucru si plus de`asta a mai aparut un alt baiat care ma atrage mai mult decat prietenul meu. Dati`mi niste sfaturi.nu stiu ce sa fac... spuneti-mi cum as putea sa ma despart de prietenul meu in modul cel mai bland ca sa nu se supere.Nu vreau sa-l ranesc stiu ca tine mult la mine.plzz

Răspuns Câştigător
| PinkkRosee a răspuns:

Incearca sa-i spui ca relatia voastra nu merge asa bine ca la inceput,si spune-i ca inca tii la el. Spune-i ca nu poti sta prea mult cu el pentru. ca esti indragostita de alt cineva.---Ca sa nu o iei prea repede,mai bine ai incerca sa racesti incetul cu incetul relatia voastra, asa incat, cand o sa-i dai papucii, sa nu se simta prost=mai bine sa-si dea si el seama ca nu mai merge ca la inceput...winking fundisa?

2 răspunsuri:
| CandyTetris a răspuns:

Asteapta sa-ti dea papucii, ca o va face.Intre timp incearca sa inveti ceva din relatia asta si apoi, pune-te cu burta pe carte, ia si uita-te la filme politiste, orice doar lasa baietii, macar un an sau 2 pana mai cresti...

| Tinna22 a răspuns:

Poi ai putea sa-i spui ca nu mai e baiatul care era prima oaratongue