| LoveChocolatexD a întrebat:

Heii TPU ♥! Am si eu o problema, de curand mi-am luat un Allview h2 qubo si as vreau sa fac print screen, dar habar n-am de unde laughing. Ma ajutati si pe mine cu un raspuns? puppy dog eyes

Multumesc anticipat :*. FUNDITA ♥!

Răspuns Câştigător
| Aron98 a răspuns:

Deci, daca nu gresesc si imi aduc bine aminte in stanga telefonului ai 1 buton pentru volum si unu pentru a bloca ecranu. Tii apasat butonu pentru a bloca ecranu si apesi p senzoru din centru jos

| LoveChocolatexD explică (pentru Aron98):

Multumesc. si de salvat cum il salvez? :3

| Aron98 a răspuns (pentru LoveChocolatexD):

Funda pls?

| LoveChocolatexD explică (pentru Aron98):

Multumesc, imediat happy!

4 răspunsuri:
| Aron98 a răspuns:

Se salvează automat in capturi de ecran in fotografii. Funda?