| evelina2009 a întrebat:

Heii TPU. As vrea și eu un sfat, dau fundă. Cunosc un băiat de câțiva ani și efectiv am fost la o vecină unde era și el și efectiv m-am îndrăgostit de el, am început sa ii scriu dar răspunde cam greu și sec...nu stiu ce sa fac, vreau sa fim impreuna dar...nu prea cred ca am șanse ..help meee pls

5 răspunsuri:
| Adrian5575 a răspuns:

Mai insista, poate se lasa greu cucerit.

Răspuns utilizator avertizat
| pixeltinker a răspuns:

Daca răspunde asa nu merita?‍♀️

| ColonelulColo a răspuns:

Dupa numele tau imi pot da seama cu usurinta ca ai 11 ani si iti recomand sa il contactezi peste vreo 5 ani, cred ca ar fi mai ok si mai indicat, dar in dragoste varsta nu conteaza, nu?