| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU, astazi am iesit afara vreo 12 ore cu un baiat, si nu am facut nimic, doar ne-am plimbat si nu departe de casa, si tata m-a certat ca nu am raspuns la telefon cand m-a sunat, si nu stiu ce naiba banuieste ca zice ca umblu toata ziua si toata noaptea cand de fapt eu am intrat in casa la 21, ce sa fac?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Tonu_Madalina_2000 a răspuns:

Salut
Eu cred ca ar trebui sa-i spui ce faci si daca nu te va crde sa stai ceva vreme acasa sau sa vii cu mult mai devreme acasa.

| Rraluka a răspuns:

Spune-i adevărul, fă-l să aibă încredere în tine, asumă-ți responsabilitățile etc.