| SmileForMe12 a întrebat:

Heii TPU! happy. Astazi seara doarme prietena mea cea mai buna pe la mine, si ma gandeam cum sa ne distram. Adica ce-mi recomandati sa ma joc cu ea? La ce filme horror sa ne uitam?big grin.

Răspuns Câştigător
| otilikapostolik a răspuns:

Uitati-va la THE OTHERS si jucati adevar sau provocare! uite aici un site http://pto.ro/uncategorized/petrecere-in-pijamale/si nu uitati de povesti de groaza si pizza! distractie placuta! :-D

2 răspunsuri:
| justme01 a răspuns:

Faceti ceea ce va place.Ascultati muzica, jucati carti... nu stiu ceva ce genu.Cat despre filme horror va recomand Casa de ceara, Viner 13, 13 fantome... funda?