| Sxx a întrebat:

Heii TPU!
Credeti ca subiectele de anul acesta la examenul de capacitate vor fii mai grele decat cele de anul trecut? Rezultatele fiind slabe ma gandesc ca poate incearca sa "ofere" cineva sanse egale pentru toti elevii.
Subiectele de anul trecut, au fost relativ usoare. Oare la ce sa ne asteptam anul acesta?

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

Nu avem de unde sa stim daca vor fi mai usoare/mai grele. Cert este ca rezultatele lor vor conta 75% in loc de 50%.
Daca ma intrebi pe mine, le vor da ori cu acelasi nivel de greutate sau putin mai grele.

| Sxx explică (pentru wolder):

Sa speram ca va fi bine.

| wolder a răspuns (pentru Sxx):

Daca stii la romana ti se va parea usor, cum nici eu nu le am cu matematica mi se pare greu, dar o nota de minim 6 tot poti sa iei.
Iar la romana sa iei 8 e foarte usor.
Bafta!