| marius402 a întrebat:

Cum credeti ca va fi examenul de capacitate anul asta dupa disctutiile de anul trecut ca a fost prea usor

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Va fi suficient de usor, astfel incat majoritatea sa poata obtine lejer o medie in jur de 7.

| marius402 explică (pentru neutrino):

Da dar au fost multe certuri ca, cum examenul de anul trecut a fost ff usor si acum se vor razbuna

| neutrino a răspuns (pentru marius402):

Nu este adevarat, pentru ca si profesorii au nevoie, pentru prestigiul lor, ca tot mai multi elevi sa treaca aceste examene.