| Mălinuşaaa a întrebat:

Heii TPU big hug De cine va place mai mult Adrian Tutu sau Cosmin Agache? smug laughing [curiozitate] kiss astept rasp voastre tongue

Răspuns Câştigător
| cristinutza6661 a răspuns:

Adrian tutu:X:X:X:X

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cosmin Agache love strucklove strucklove struck
Pe labga faptul ca e cel mai talentat din concurs, arata si bine blushing cu toate ca e cam scund, dar merge happy.
Dar tu?

| Mălinuşaaa explică:

@adry05: nu stiu ce sa aleg.laughing dar oricum imi place adrian tutuuuu :X:X:X da` si cosmin :X laughing

| Lucinca a răspuns:

Sunt super amandoi. oricum eu il perefer pe adrian tutu dar nici cosmin nu e prea jos.

In cocluzie ma PREFER pe MINElaughing
am un talent mama mama
Pot sa merg in doua picioaree. ee cine mai poate afce asta? nimeni decat eulaughing

| Papusha_2398 a răspuns:

Cosmin Agache

| georgy30 a răspuns:

Amandoi dar Adrian tutu a fost preferat de toti.

| Loola_9927 a răspuns:

Adrian tutu drooling Wooow. Arata super, are voce...
Cosmin Agache are un talent nativ:X
Sunt super aman2 dupa mine, nu pot alege unul! big grin

| aysha11 a răspuns:

Adrian Tutu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Mie imi place de Cosmin Agacheeeeeeeee day dreaming! Oh, Doamne love struck laughing big grin