| Mălinuşaaa a întrebat:

Heii big hug Ce parere aveti de emisiunea "LoL cu Greeg si Onuc" mie chiar imi place. :X si daca va place ce cadou ati vrea? [eu as vrea sapca lui Adrian Tutu :X ] Astept rasp voastrebatting eyelashes. va puup [scuze de categorie kiss ]

Răspuns Câştigător
| TrooololololololoJR a răspuns:

Sorry pentru coment eram putin nervos in ziua aia.deci fara supararebig grin

3 răspunsuri:
| Mălinuşaaa explică:

Bai copile du`te si te joaca laughingwinking lasa TPU ca okupi loc degeabawinking

| Mălinuşaaa explică:

Ciusssss! laughing

| TrooololololololoJR a răspuns (pentru Mălinuşaaa):

Sorry pentru coment eram putin nervos in ziua aia.deci fara supararebig grin

| Mălinuşaaa explică:

Binehee hee