| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU. big grin Ofer funda. Deci, sa incep. laughing Ieri am primit un mesaj de la un prieten : "X, ieri eram 100% sigur ca imi placea de tine, dar acum straight face nu stiu." [X fiind numele meu.] Ma inteleg foarte bine cu acesta, gen cei mai buni prieteni si ne cunoastem de multa vreme. Doar ca ieri ne-am cam certat, si doar din cauza asta ar putea un baiat sa isi schimbe parerea in legatura cu "a place/ a nu place" o fata? Daca dintr-o cearta mica si dintr-o prostie de motiv isi schimba parerea si spune ca nu ii mai place de mine..., eu ce ar trebui sa cred? laughing Nu tin neaparat sa zic ca si mie imi place de el, doar ca m-a facut extrem de curioasa....Deci ii place sau nu? Mercii. big grin

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

Eu cred ca te place dar poate e prea sensibil daca inca de la o cearta marunta zice ca nu te-ar mai placea... Nu e vorba de fite dupa parerea mea, ci de ce s-a intamplat mai exact. Poate totusi vrea sa isi de-a seama daca si tu il placi, punandu-te oarecum in postura de a-ti cere iertare cine stie happy mi se pare cam stupid sa ia la inima o mica cearta dar... oameni si oameni straight face in esenta eu cred ca el tine la tine si poate vrea sa afle daca e reciproc sau cine stie cel mai bine ar fi sa ii vorbesti si sa il intrebi ce se intampla cu el. Multa bafta

1 răspuns:
| katomika a răspuns:

Nu prea inteleg baieti
uni sunt foarte de treaba dar alti au fite si vor doar sa se faca auziti si bagati in seama