| Hieer a întrebat:

Heii, TPU!
M-am certat ieri cu un baiat;-? dintr-un motiv destul de stupid -zic eu-. Faza a fost ca l-am mintit ..in legatura cu ceva ..nu atat de grav. Dupa ce a auzit.a spus ca si-a pierdut vara cu mine..ca l-am pierdut e.t.c. As vrea sa-i dau un mesaj ..mai lung in care sa-l fac..sa ii para rau..pentru cuvintele spuse..si sa vrea thinking sa ne impacam...Ma puteti ajuta?;/
Funda!

3 răspunsuri:
| euuuy a răspuns:

Ai putea sa ii spui ca in ciuda acelor cuivinte tu chiar ti la el ca prieten si nu vrei sa il pierzi si doar ceea cu ce l.ai mintit tu ai fost o minciuna in rest prietenia dintre voi doi a fost adevarata. Nu stiu eu as mai improviza si pe parcurs in functie de repliciile lui.

| Hieer explică (pentru euuuy):

Nu, eu as vrea sa.ii scriu asta intr-o pagina de word..si sa-i explic. Sunt sigura ca daca fac asta.o sa-i para si lui rau.:

| Morphines a răspuns:

Păi ar fi trebuit să detaliezi motivul pentru care l-ai mințit sau cu ce anume ai făcut-o pentru a putea judeca problema mai bine.