| Florentinabobota a întrebat:

Heii TPU daca azi e ziua fostului iubit sa ii zic la multi ani sau nu merita?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Dacă e vorba de fostul eu în locul tău nu aș face-o, că dacă se rezumă la trecut înseamnă că ceva nu a fost în regulă atunci și a fost deranjant, asta desigur dacă a fost o relație sinceră.

| Florentinabobota explică (pentru T0T):

Multumesc! Asa e...

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca este FOSTUL, nu te sfatuiesc sa-i mai urezi nimic, nu se cade sa-l mai contactezi deloc, nici macar pentru o urare!

| GreenVoid a răspuns:

Ce intrebare...de parca noi am stii daca merita sau nu tu n ai cap sa ti dai seama ce stim noi in ce conditii v ati despartit voi? Asa sa mi dau cu parerea pot sa zic nu si simplu fapt ca esti indecisa arata ca nu merita efortulwinking Si un simplu la multi ani ce poate sa i faca, ii zici unui strain pe Facebook si e o chestie asa problematica sa i zici unei persoane cu care ai impartit mai multe? Deci again tu stii.

| mnbvf a răspuns:

Tu știi dacă merită sau nu.