| andu00bluee a întrebat:

Heii TPU! De unde pot cumpara pantalonii ca astia? :D http://weheartit.com/entry/32506437/via/Maria_qwe

Răspuns Câştigător
| LastMimzy a răspuns:

Incearca cu albastru de metil, castelani sau violet de gentiana..gasesti la farmacie si costa in jur de 3 lei sticluta

4 răspunsuri:
| LastMimzy a răspuns:

De la mall, sigur gasesti, sau daca nu fa-ti tu singurahappy

| andu00bluee explică (pentru LastMimzy):

As vrea sa mi fac singura, dar nu am gasit colorant special pentru asa ceva sad

| andu00bluee explică (pentru LastMimzy):

Multumesc mult! happy

| LastMimzy a răspuns (pentru andu00bluee):

Nu ai pentru ce:*

| LastMimzy a răspuns (pentru andu00bluee):

Incearca cu albastru de metil, castelani sau violet de gentiana..gasesti la farmacie si costa in jur de 3 lei sticluta