| Sadness12 a întrebat:

Heii TPU! Ieri mi-a scris o fata de pe contul unui baiat si mi-a zis ca ma bate marti la scoala ca mi-am facut nu stiu ce conturi fake *nu-i adevarat nimic din tot ce zice* si cand am intrebat-o cine e nu a vrut sa-mi spuna. Dupa a inceput sa ma injure
Imi e frica sa merg la scoala si nici nu stiu cine e :/ Ce ar trebui sa fac? sad

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Arata-le mesajul parintilor tai!

| Goddess23 a răspuns:

Nu ai de ce sa te temi. Sunt multi care se cred mari si tari in spatele unui ecran dar in fata sunt doar niste copii cu probleme de socializare de integrare. Esti in incinta scolii nu are ce sa iti faca si poti apela la profesori la directoare daca va fi cazul. Inainte sa pleci de acasa le poti zice si parintilor eventual sa le arati amenintarile si ei vor lua masuri. Daca te sperii tu ai de pierdut asa ca mai bine trateaza situatia cu calm si maturitate.

| Youdontgetmehighanymore a răspuns:

Bună! Ar trebui sa vorbești cu părintii tai, ei vor sti ce sa facă.