| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Mie imi place de o fata si am 13 ani. La scoala in ultimele 2 pauze eu cand repetam la o materie in curtea scolii, fata respectiva venea mereu la mine sa vada ce fac si ma intreba asa de vorba... E un semn ca ma place si ea pe mine? Ce alte semne mai stiti daca te place o fata? Funda + Votwinking

Răspuns Câştigător
| Sabyynna a răspuns:

Fetele au o mare carte cu secrete, pe care voi trebuie sa reusiti so cititi far ajutorul nostru si fara sa trisati. Dar pentru ca ai 13 ca mine si stiu cum e sa nu iti dai seama ce crede cu adevarat cineva despre tine o sa-ti dau un pont: spune-i ca vrei neaparat sa iesi sambata in oras, dar nu prea ai cu cine si ca esti curios daca ea te-ar insoti ca simpli amici. Trebuie neaparat sa zici doar ca amici. Si dupa reactia sa (dezamagire, incamtare, indiferenta, etc) o sa-ti dai seama singur ce ai de facutwinking

2 răspunsuri:
| DeutzaMika a răspuns:

Heyy! Zilele trecute eram innebunita dupa un baiat si ma duceam la ei in clasa cu tot ffelul de motive aiurite numai sa il vad si sa il intreb ceva! Si eu fiind fata iti spun cu siguranta ca ar trebui sa incerci nu ai nimic de pretdut si... in plus nu am voie sa spun secretele fetelor descopera singur ai 13 aniii!

| Catalyn13Barcelona explică (pentru DeutzaMika):

Zimi-le te rog frumos puppy dog eyes plzz