| Teiubesccatdoi a întrebat:

Heii... TPU
Am o intrebare :
Cum pot sa ma inpac cu prietenul meu? Ne-am certat dintr-un motiv stupid. Si el, se ia dupa prietenii lui si mie chestia asta nu imi place si ieri i-am dat o palma si dupa ne-am certat mai rau, iar eu am inceput sa plang, la scoala.
Cum pot sa ma inpac cu el sa-l conving sa se inpace cu mine, pentru ca imi pare rau pentru cuvintele spuse si pentru ca i-am dat aceea palma. Prietena mea a vorbit cu el si a zis ca ma iubeste, dar el nu mai are de gand sa faca nimic ceva de genu: si dupa a inceput sa planga... Of.imi pare rau realizez ca e greu fara el m-am obisnuit cu el, si acum imi e greu sa ne despartim asa pur si simplu. E prea devreme sa fie prea tarziu.
Fundaaa

4 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Dacă nu vrea să se împace cu tine, nu mai insista. Poate are pe alta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine te-ai "inpaca" cu limba romana.

| VladGH a răspuns:

Unul din voi trebuie sa cedeze, inainte ca sa nu fie tirziu.

| Vale1Biebs a răspuns:

Pai ignora-l sa vada ca nu iti pasa de el...iar el o sa vada si o sa-i para rau ca te-a lasat daca chiar te iubeste big grin