| Adreiutzaa a întrebat:

Heii TPU`! Mi se ingrasa foarte repede parul.straight face Ce pot facee? Imi fac baie pe cap odata la 2 zile. Vreau ceva care sa`mi faca parul mai moale si sa nu se mai ingrase asa repede.`! Funditaa:*

Răspuns Câştigător
| LKC a răspuns:

Salut!
Si eu am avut aceeasi problema...
Chiar era enervant.Acum mi-am cumparat un Syoss Shine-Sealing(Are culoarea rozlaughing.Ar trebui sa iti alegi un sampon care sa se potriveasca parului tau.
Oricum ar trebui sa incerci sa nu te speli cu apa fierbinte si acum ca tot vine vara sa renunti treptat la uscatorul de par.

1 răspuns:
| andreeamihele a răspuns:

Secretul este sa nu folosesti mult sampon atunci cand te speli.