| Zeuszeus8 a întrebat:

Ce pot face sa ma împac cu fosta?
S-a despărțit de mine fără motiv și fără sa ii greșesc, de 4 săptămâni suntem despărțiți și mi-a zis ca ce e trecut pentru ea și acum s-a împăcat cu fostul.
Și nu vrea sa mai vorbească cu mine.
Un sfat sa o pot avea înapoi va rog.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sfatul meu este sa-ti iei gandul de la ea. A fost doar o pauza, intr-un moment mai greu intre ei iar tu ai picat la mijloc.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Timpul probabil și sufletul femeilor. Prognoza azi se poate face pe două săptămâni. Fiindcă femeia e mobilă. Ca o pană dusă de vânt.
https://www.youtube.com/watch?v=xCFEk6Y8TmM

| Andreeush a răspuns:

Dacă sa întors la fostul înseamnă că nu te-a iubit și că pentru ea nu reprezinți nimic.
Cel mai bine ar fi să uiți de ea, să nu o mai cauți.

| LPCTSTR a răspuns:

Las-o, daca te-a lasat, are un motiv, si daca n-are, atunci problema ei.
Nu mai scanci atat dupa ea si revino-ti, esti mascul sau femela? rolling on the floor laughing Adica pe bune, ce hal de barbat esti daca urli dupa o inaptă?

| MariannN20 a răspuns:

Salut. pai poate nu vrea sa-ti spuna ca nu mai simte nimic pentru tine si probabil ca sa nu suferi s-a dus direct la fostul ei. sa stii ca niciodata o fata nu se va intoarce la baiatul care a facut.o sa sufere