| AlissaDăăă a întrebat:

Heii TPU`!

Saptamana viitoare plec la munte si stau cam o saptamana happy
Si merg in Moldova...
Si acum intrebarile mele :
1. Ce as putea vizita in afara de manastiri pe acolo?big grin
2. Ce as putea face pe drum ( eu sunt dintr-un oras aproape de Buc deci fac cam 10 ore poate mai mult pana acolo.)?
3. Ce as putea face acolo, cat stau la pensiune?big grin
Mentionez ca o sa imi iau si laptopul la mine dar nu stiu daca o sa aiba net ca pensiunea e undeva in munte si e posibil sa nu aiba retea xD
FUNDAAA! big grin

Răspuns Câştigător
| VladHd a răspuns:

Eu ce fac cand merg la moldova este sa las tot ce tine de calculatoare si restul acasa ca sa ma bucur de aerul curat de liniste cam asta ai putea face si tu pentru ca 1 saptamana nu inseamna cine stie ce pentru ca dupa o sa te intorci si o sa te saturi de calculator laptop etc. sfatul meu este sa te bucuri de natura sper ca ti-am fost de ajutor happy