| ααntoo a întrebat:

Heii TPU! Uite cum e am fost impreuna cu un bvaiatr anul trecuut o zi rolling on the floor wtv modive personale [nu-l placeam] rolling on the floor dupa cateva saptamana. am incercat sa fim iarasi impreuna. dar a fost un esec pentru ca s'am bagat o proasta cu care era el. si il tot mintea de mine ca nu stiu ce fac cum fac. wtv. dupa aia ne injuram reciproc. nu ne vorbeam. prostii. Anul asta ne'am intalnim si am inceput sa ne intelegem choiiar foarte bine love struck ne tot batem in gluma ne trantim infine e foarte taree!laughing Eu nu stiu daca ma place sau nu happy dar as vrea sa stau din nou cu el happy HELP! ce as putea face!? in afara sa-i pun pe altii sa intrebe! si daca e de curaj eu nu prea am!laughing mersii;**

Răspuns Câştigător
| alExUtZaDraGUtzICa a răspuns:

Nici eu nu am curajlaughing Eu nu am de unde sa stiu daca te place dar un lucru stiu sigur: Cine se bate se iubestebig grin Sper ca te-am ajutathappyFunda?